Rekonstrukce domu

Potřebujete firmu na rekonstrukci domu?

V katalogu firem naleznete kontakty stavebních firem, které provádějí stavby a rekonstrukce Domů, Rodinných domů, Půd, Podkroví, Střech a dalších Objektů k rekonstrukci. Sháníte peníze na rekonstrukci domu? Poradíme jak na to s Hypotékou! I hypotéku lze například využít k rekonstrukci bytu. Rekonstrujte...

 

  • Rekonstrukce bytových jader
  • Rekonstrukce kanceláří
  • Rekonstrukce domů
  • Rekonstrukce zahrad

City Self-Storage s.r.o. ANNASTAV CZ s.r.o. Invence.net s.r.o. Stavební úpravy Felkl NatAlex 2+2 s.r.o. Ateh, spol. s r.o.

Ateh, spol. s r.o.

www: www.ateh.cz
E-mail: ateh@ateh.eu
Telefon:+420 541 241 044
Fax:
Adresa: Štefánikova 33
Brno
602 00

Ateh, spol. s r.o.

Filozofií činnosti naší firmy je poskytnout klientovi komplexní služby v oblasti umělého osvětlení interiérů i exteriérů.
Provádíme návrhy osvětlení včetně ověřujících výpočtů osvětlenosti, jsme přímými reprezentanty více než 80 výrobců svítidel převážně ze starých zemí Evropské unie, navržená svítidla můžeme zkompletovat, instalovat a případně provést záruční i pozáruční servis.
Jako jedna z mála firem v České republice se vážně zabýváme vývojem a výrobou designových svítidel, naše výrobky získaly řadu ocenění za design. Provádíme rovněž repase historických svítidel a výrobu malosériovou podle návrhu architekta, investora nebo vlastního.

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Aktuality

Pragointerier

obrazek Veletrh bytového designu Pragointerier se koná již po 25-té. V halách pražského Výstaviště se představí firmy z oblasti interiérového designu, vizualizací interiérů, architekti i stavební firmy.
Více ...

Malování domu

obrazek Změna je život, a proto si ji dopřejte i ve Svém a vymalujte dům či byt svěžími barvami. Vymalujte si svůj dům barvami blízkému Vašemu srdci. Paleta barev je neomezená... Více ...

Rekonstrukce podlahy

obrazek Rozhodli jste se vyměnit staré lino za novou podlahu ? Nová podlaha dá rekonstruované místnosti úplně novou tvář. Vybírejte podlahy z přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a vytváří dokonalý prostor pro život ve Vašem domě. Více ...

Firemní reklama na Internetu

Využijte Internetové reklamy na váš web na odborném portálu.

Více v sekci Inzerce

Dřevostavby 2012

 Mezinárodní veletrh Dřevostavby 2012 se konná již po 7 a opět můžete očekávat výsoký počet vystavovatelů, kteří představí novinky a služby z oblasti dřevěných staveb, konstukcí, materiálů a úspory energie.

Datum: 23.-26.2.

Místo: Praha - Holešovice

Více na vystavypraha.cz

 

Autorizovaní inspektoři

Stavíte či rekonstruujete a chcete výrazně zrychlit stavební řízení? Máte možnost využít komerčních služeb Autorizovaných inspektorů, kteří mohou vydávat stavební povolení ve zrychleném řízení.

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.