Rekonstrukce domu

Potřebujete firmu na rekonstrukci domu?

V katalogu firem naleznete kontakty stavebních firem, které provádějí stavby a rekonstrukce Domů, Rodinných domů, Půd, Podkroví, Střech a dalších Objektů k rekonstrukci. Sháníte peníze na rekonstrukci domu? Poradíme jak na to s Hypotékou! I hypotéku lze například využít k rekonstrukci bytu. Rekonstrujte...

 

  • Rekonstrukce bytových jader
  • Rekonstrukce kanceláří
  • Rekonstrukce domů
  • Rekonstrukce zahrad

City Self-Storage s.r.o. NatAlex 2+2 s.r.o. KARÁSEK A SYN Stavební úpravy Felkl Invence.net s.r.o. ANNASTAV CZ s.r.o.

Malování domu

Malování domu

Změna je život, a proto si ji dopřejte i ve Svém a vymalujte dům či byt svěžími barvami. Vymalujte si svůj dům barvami blízkému Vašemu srdci. Paleta barev je neomezená...

Malování bytu nemusí být jen noční můrou. Nebojte se barev a pusťte se do toho a uvidíte, že malování může být i zábava.

 

Míchání barev

 

Designéři a archytekti dnes používají při navrhování interiérů celou paletu barev. 

Vzorník barev, ze kterých lze vybírat je téměř nekonečný a moderní míchací studia Vám připraví barvu přesně takovou jakou jste si vybrali ve vzorníku. Technologie některých míchacích center Vám namíchají barvu třeba podle fotografie. Stačí přinést nebo zaslat fotografii, kterou naskenují a přístroj namíchá shodnou barvu.

Malujeme byt

 

Nebojte se rekonstrukce a vymalujte si svůj byt.

Malování pomocí válečku a moderních barev pro interiér je jednoducé a nenáročné. Většinou vodouředitelné barvy do interiéru mají vysokou kryvost a vysokou paropropustnost a zdi tak mohou krásně dýchat.

Osvědčné pomůcky pro malování Vám usnadní samotné malování i úklid, který budete mít i tak raz dva.

Bojíte-li se i přesto malování nebo nechcete strácet čas malováním Vašeho bytu přenechte to profesionálům.

 

 

Malíři pokojů

Hledejte malíře v katalogu firem na tomto portále.

 

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Pragointerier

obrazek Veletrh bytového designu Pragointerier se koná již po 25-té. V halách pražského Výstaviště se představí firmy z oblasti interiérového designu, vizualizací interiérů, architekti i stavební firmy.
Více ...

Malování domu

obrazek Změna je život, a proto si ji dopřejte i ve Svém a vymalujte dům či byt svěžími barvami. Vymalujte si svůj dům barvami blízkému Vašemu srdci. Paleta barev je neomezená... Více ...

Rekonstrukce podlahy

obrazek Rozhodli jste se vyměnit staré lino za novou podlahu ? Nová podlaha dá rekonstruované místnosti úplně novou tvář. Vybírejte podlahy z přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a vytváří dokonalý prostor pro život ve Vašem domě. Více ...

Firemní reklama na Internetu

Využijte Internetové reklamy na váš web na odborném portálu.

Více v sekci Inzerce

Dřevostavby 2012

 Mezinárodní veletrh Dřevostavby 2012 se konná již po 7 a opět můžete očekávat výsoký počet vystavovatelů, kteří představí novinky a služby z oblasti dřevěných staveb, konstukcí, materiálů a úspory energie.

Datum: 23.-26.2.

Místo: Praha - Holešovice

Více na vystavypraha.cz

 

Autorizovaní inspektoři

Stavíte či rekonstruujete a chcete výrazně zrychlit stavební řízení? Máte možnost využít komerčních služeb Autorizovaných inspektorů, kteří mohou vydávat stavební povolení ve zrychleném řízení.

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.